Cześć, miło Cię widzieć!

Porcja Zdrowia Kobiet to przestrzeń dla kobiet takich jak Ty

Dagmara Porc

  • założycielka marki Porcja Zdrowia Kobiet, dietetyczka
  • ukończyła uniwersytet medyczny w Białymstoku i na co dzień pracuje z kobietami dbając o ich zdrowie, urodę i dobre samopoczucie

Dlaczego postanowiła pomagać właśnie kobietom?

„Byłam nastolatką, kiedy zaczęły się moje problemy skórne i hormonalne. Chodziłam od lekarza do lekarza – dermatolog, ginekolog, endokrynolog. Kolejne recepty, kolejne leki, kolejne przypuszczenia i… kolejny brak rezultatów. 

W międzyczasie oczywiście chciałam pomóc sobie sama – szukałam informacji na własną rękę, ślepo wierzyłam różnym „specjalistom”. Próbowałam wielu diet, eliminowałam różne produkty, wydawałam duże pieniądze na suplementy i robiłam badania, których wartość diagnostyczna była równa zeru – wtedy jednak tego nie wiedziałam. Zrobiłabym absolutnie wszystko, żeby sobie pomóc. I zrobiłam to. 

Odzyskałam swoje zdrowie, ładną skórę i pewność siebie, a przy okazji zostałam dietetyczką z dyplomem uczelni medycznej. Miłość do dietetyki pochłonęła mnie całkowicie i wtedy zrozumiałam – chcę pomagać kobietom w podobnej sytuacji! I Tobie też pomogę.”Nasza misja

Pomagamy kobietom dbać o ich zdrowie, wygląd i dobre samopoczucie. Wierzymy, że każda z nas ma prawo czuć się dobrze i nie zgadzamy się ze stwierdzeniem, że musisz zaakceptować pewne objawy bo „taka Twoja uroda”.

Nasza filozofia

Po pierwsze nie szkodzić. Pracujemy zgodnie z zasadami medycyny opartej na faktach (EBM – Evidence Based Medicine). Możesz mieć pewność, że wszystkie informacje, które znajdziesz na stronie i sposób w jaki będziemy z Tobą współpracować jest zgodny z aktualnym stanem wiedzy. 

Nasza wizja

Tworzymy przestrzeń przyjazną kobietom i dajemy szansę na dostęp do opieki dietetycznej z każdego miejsca na świecie. Udowadniamy, że bez wychodzenia z domu możesz współpracować z ekspertami, którzy pomogą Ci zadbać o Twoje zdrowie, wygląd i samopoczucie.

Dowiedz się więcej o współpracy

Nasza specjalizacja

Specjalizujemy się w dietetyce odpowiadającej na kobiece potrzeby. Jeśli jesteś kobietą zmagającą się z insulinoopornością, trądzikiem, PCOS, chorobami tarczycy, zaburzeniami cyklu lub chcesz zaopiekować się sobą za pomocą odpowiedniej diety i suplementacji to dobrze trafiłaś, to miejsce jest dla Ciebie.

Zobacz, jak możemy Ci pomóc

Czym się zajmujemy?
  • Prowadzimy konsultacje i współprace dietetyczne 1:1 w najwygodniejszej dla Ciebie formie, czyli bez wychodzenia z domu. Odległość nie stanowi dla nas problemu, pracujemy z podopiecznymi za równo z Polski jak i z zagranicy
  • Tworzymy produkty, które dają kobietom większą kontrolę nad ich zdrowiem i samopoczuciem na co dzień
  • Edukujemy z zakresu dietetyki, suplementacji i szeroko pojętego zdrowego stylu życia. Zapewniamy praktyczną wiedzę, która może realnie wpłynąć na Twój dobrostan fizyczny i psychiczny
Dołącz do społeczności Kobiecej Porcji Zdrowia, otrzymuj najlepsze oferty i porady ekspertów